Sylwestrowe bale przebierańców

Sylwester to okazja, jedyna taka w roku kiedy można poszaleć, zrobić coś innego niż zazwyczaj, wyjechać, zorganizować niezapomnianą prywatkę lub bal albo też udać się na Sylwestrowy bal taneczny, ale uwaga- w przebraniu. To bardzo dobry pomysł na oryginalne i wyjątkowe świętowanie tego ostatniego w roku dnia. Zapominamy coraz częściej, że Sylwester jako impreza otwierająca oficjalnie karnawał powinna być udaną zabawą będącą połączeniem dobrej muzyki, odpowiedniej dekoracji i stroju o który zabiegamy już nawet kilka tygodni wcześniej.

Dlaczego więc nie zafundować sobie ciekawego przebrania a być może zrobimy tym niespodziankę naszym znajomym. Nie jest to tylko jak się okazuje propozycja dla dzieci. Jak pokazują statystyki ostatnich kilku lat znów sylwestrowe bale przebierańców stają się popularne.

Nie bójmy się brać udział w takich zabawach. Po pierwsze to doskonała rozrywka świetnie odstresowująca, której towarzyszy dobry humor wszystkich biesiadników. Po drugie w taki sposób można chociaż na chwilę wrócić do lat dziecięcych kiedy to na balach maskowych wybierano królową i króla balu a każdy uczestnik zabawy tanecznej był przebrany za kogoś lub coś innego.

Kostium karnawałowy można samemu przygotować lub też kupić gotowe albo wypożyczyć. Na pewno najwięcej czasu pochłania samodzielne wykonanie przebrania, jednak nie jest to całkowicie niemożliwe. Potrzeba do tego odrobinę inwencji i niewielkie zdolności manualne. Oryginalny i indywidualny pomysł to gwarancja niepowtarzalności. Dla jednych wystarczającym elementem przebieranki będzie maska inni będą chcieli stworzyć całą kreację wiele zależy od pomysłowości i upodobań.

Osoby nie będące zwolennikami przebierania się od stóp do głów mogą swobodnie wykorzystać tylko perukę, ogromne różowe okulary lub też zmienić się przy pomocy zręcznego makijażu. Ci którzy pragną przeżyć niezapomnianego Sylwestra w Krakowie będą mogli skorzystać z ofert tamtejszych lokali organizujących bale kostiumowe.

Często zabawy takie mają formę imprez prowadzonych przed dj-a a organizatorzy ustalają jakie stroje i przebrania będą obowiązywały. Kluby aranżujące  sylwestrową balangę preferują tylko karnawałowe kostiumy, aranżują różnego rodzaju konkursy i karaoke. Bardzo przyjemna i luźna forma spędzenia Sylwestra, dla wszystkich tych, którzy lubią się pośmiać z innych jak też rozbawiać innych swoim wyglądem.