Tanie noclegi w hotelach

Krakowski Sylwester obfituje zwykle w liczne atrakcje, jeśli nie na samym Rynku to w lokalach gdzie organizuje się gry, zabawy, bale przebierańców i konkursy, jakie oprócz samej muzyki umilają zgromadzonym sylwestrową noc. Samo miasto w tym czasie przyciąga rzesze turystów, chcących nie tylko dobrze bawić się w ostatni dzień roku, ale i pobyć w Krakowie dłużej pozwiedzać zabytki i odwiedzić różne ciekawe zakątki.

To do nich skierowana jest bardzo bogata oferta noclegowa, jaką przygotowują hotele i prywatne kwatery na pobyt dłuższy. Zwykle w okresie około świątecznym jak i około sylwestrowym ciężko znaleźć pokój na jedną noc a zdecydowanie lepszym wyjściem jest wynajęcie, czegoś na parę dni, ponieważ jest to zdecydowanie bardziej atrakcyjna propozycja.

Goście zjeżdżający do stolicy Małopolski mają do dyspozycji hotele o różnym standardzie, kwatery prywatne na obrzeżach miasta oraz apartamenty o różnej liczbie pokoi tak, więc można spędzić miło czas z całą rodziną lub też znajomymi. Często nocleg jest wliczony w cenę balu lub bankietu sylwestrowego.

Połączenie takie jest bardzo dogodne, ponieważ uczestnicy zabawy nie muszą się martwić o ewentualny powrót do domu a i w pokojach hotelowych mogą ulokować swoje dzieci, dla których częstokroć przygotowane jest osobne Party Kids pod opieką animatorów- czyli wspaniały rodzinny Sylwester.

Dzisiaj mamy do wyboru tak wiele opcji na komfortowe i bezproblemowe świętowanie Sylwestra, że bez większych trudów można zarezerwować coś niedrogiego i odpowiadającego naszym potrzebom. Jeśli natomiast interesuje nas sam nocleg to i w tym względzie oferty są bardzo różnorodne i odpowiednie na każda kieszeń. Apartament dla dwóch osób wynajęty na dwa dni od 29 do 31 grudnia to wydatek od 500 do 1100 złotych w zależności od wyposażenia i wielkości.

Zdecydowanie bardziej opłacalne jest wynajmowanie takich pokoi dla większej grupy już od 4 osób wzwyż ceny są prawie o połowę mniejsze a standard pozostaje przeważnie na tym samym poziomie. Ponadto znacznie lepiej cenowo wychodzimy, jeśli zarezerwujemy pobyt na dłuższy okres, ceny bardzo porównywalne a jeśli tylko mamy urlop i chcemy go spędzić właśnie w Krakowie warto zaplanować go na więcej jak dwa dni. Dla mniej wymagający kuszącą propozycją może się okazać nocleg w krakowskich kwaterach prywatnych. Rozpiętość cenowa w takim wypadku to od 30 do 100 złotych za osobę w zależności od dostępu do centrum miasta i wyposażenia.