Krakowskie kluby polecane na Sylwestra

Dla wszystkich tych, którzy nie mają w planach wybrać się na bal Sylwestrowy lub też zwyczajnie nie przepadają za tak hucznymi i okazałymi imprezami masowymi na zakończenie roku, ciekawą ofertę kierują  puby i kluby. Kraków pod tym względem jest miejscem wyjątkowo dobrze przygotowanym. Liczne klimatyczne lokale, proponują mniej lub bardziej kameralną atmosferę, różnego rodzaju muzykę od lat 70 po współczesność, wiele niespodzianek jak też miłą obsługę i przekąski.

Klubowy Sylwester to możliwość spędzenia ostatniego dnia w roku przy dźwiękach ulubionych przebojów, w gronie najbliższych znajomych w dowolnym stroju. Zdarzają się także propozycje imprez maskowych w typowo karnawałowych strojach. Takie bale przebierańców to świetna zabawa z dużą dawką humoru i doskonałym samopoczuciem. Jeśli tylko mamy ochotę na klubowego Sylwestra w Krakowie to na pewno pomysłów nam nie zabraknie a na tych, którzy dotąd nie zdecydowali czekają jeszcze wolne miejsca.

Luźna impreza w nastrojowym lokalu to pomysł na swobodną balangę a o północy fajerwerki na Krakowskim Rynku i witanie Nowego Roku wraz z innymi bawiącymi się w Krakowie. Z pewnością pomysł na takiego Sylwestra jest o wiele tańszy niż bal w hotelu czy bankiet. Skierowany jest głównie do osób młodych i studentów, ale tak naprawdę ludzie w każdym wieku mogą skorzystać z ofert krakowskich klubów. Wystarczy tylko odpowiednie nastawienie a dobry humor na pewno dopisze.

Mieszkańcy Krakowa bez wątpienia mają swoje ulubione knajpki i puby często przez nich odwiedzane toteż chętnie i licznie tam ciągną, aby świętować zakończenie roku. Natomiast gościom wybierającym na cel podróży to miasto, polecamy lokale zgromadzone wokół Rynku krakowskiego lub też spędzenie Sylwestra na Kazimierzu. To bardzo popularna i wyróżniająca się pod względem atmosfery dzielnica Krakowa.

Miłośnicy intymnych i przytulnych imprez z pewnością odnajdą swoje klimaty na krakowskim Kazimierzu. Natomiast w samym centrum miasta na gości Sylwestrowych czekają ze swymi atrakcjami takie kluby jak: „Rotunda”, „Przychodnia Towarzyska”, „Caffe Zaćmienie”, „Rewolucja”, „Sławkowska” oraz liczne kluby akademickie.

Propozycje są zróżnicowane tak pod względem granej muzyki jak i dodatkowych niespodzianek w postaci konkursów z nagrodami itp. Każdy klubowicz będzie mógł wybrać coś dla siebie spośród ofert krakowskich knajpek i pubów.